Kontakt

P.O. Box 420 Brakerøya 
NO-3002 Drammen Norway

Bachesvei 1 
NO-3413 Lier Norway

Tel: 32 22 16 00

Email: protan@protan.no

Salg

Andreas Haukland

Distrikssjef Nord, Tak og Membraner

91 31 60 63
andreas.haukland@protan.no

 

Knut Bratland

Distriktssjef Vest, Tak og Membraner

94 00 53 28
knut.bratland@protan.no

Tone Olafsrud

Distriktssjef Østlandet, Tak og Membraner

94 02 56 04
tone.olafsrud@protan.no

Einar Nessæther

Distriktssjef Sørlandet, Tak og Membraner

90 29 78 00
einar.nessaether@protan.no

Salgsdirektør Tak og Membraner

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak og Membraner

97 03 24 38
frank.utheim@protan.no

Salgssjef Tak og Membraner

Terje Lyshaug

Salgssjef - Tak og Membraner

90 74 04 24
terje.lyshaug@protan.no

Kundesenter

Bente Wittingsrud

Kundeordrebehandler

32 22 16 65
bente.wittingsrud@protan.no

Ivar Skistad

Kundeordrebehandler

32 22 16 14
ivar.skistad@protan.no

Cecilie Ørpen Nilsen

Kundeordrebehandler

32 22 16 42
cecilie.nilsen@protan.no

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Teknisk support

Vidar Becher

Teknisk konsulent, Teknisk/Tak Norge

47 48 86 71
vidar.becher@protan.no

Egil Egseth

Teknisk konsulent, Teknisk/Tak Norge

90 55 64 29
egil.egseth@protan.no

Øyvind Olsen

Teknisk konsulent, Teknisk/ Tak Norge

90 86 34 28
oyvind.olsen@protan.no

Kompetansesenter

Bjørn Nordseth

Produktsjef

90 01 00 87
bjorn.nordseth@protan.no

Olav Haugerud

Overingeniør, Teknologi og Utvikling

95 94 23 24
olav.haugerud@protan.no

Hege Gunnerud

Ingeniør Protan Kompetansesenter

90 69 42 48
hege.gunnerud@protan.no

Paul Kenny

Project Engineer

94 01 07 28
paul.kenny@protan.no

Marked

Sissel Øistad

Group Marketing Manager

93 25 11 37
sissel.oistad@protan.no

Karianne Myhre

Art Director

90 61 36 19
karianne.myhre@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Leader

416 17 765
nina.lindseth@protan.no

Ledelse og drift

Ola Rolfstad

Direktør Protan Entreprenør

94 02 50 32
ola.rolfstad@protan.no

Arne Aamodt

Driftssjef Protan Entreprenør

91 39 48 00
arne.aamodt@protan.no

Salg og HMS

Stian Lie

Kalkulasjon/Salg Protan Entreprenør

94 01 07 27
stian.lie@protan.no

Yngve Myrvang

HMS/KS-leder Protan Entreprenør

91 67 40 75
yngve.myrvang@protan.no

E-post tekniske tekstiler
Leder Tekniske Tekstiler

Even Hytten

Salgssjef Tekniske Tekstiler

92 01 32 89
even.hytten@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38
emma.lillegard@protan.no

Leder Ventiflex

Pål Fossum

Manager Ventiflex

+47 94 00 62 59
pal.fossum@protan.no

Salg

Kjell Thoen

Salgssjef Norden

+47 90 63 03 04
kjell.thoen@protan.no

Rolf Gunnar Halvorsen

Technical Sales Manager

+47 90 64 77 73
rolf.halvorsen@protan.no

Audun Bergsholm

Salgssjef Norge og Sverige

+47 92 61 10 81
audun.bergsholm@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86
heidi.hagen.laker@protan.no

Asta Poteliunaite

Kundeordrebehandler Ventiflex

32 22 16 37
asta.poteliunaite@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59
britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38
emma.lillegard@protan.no

AUSTRIA

Euressa Trading Handels G.m.b.H.
Tel: +43 664/84 78 445
Tel: +43 664/84 78 486

office@euressa.at

www.euressa.at

BELARUS

Protan-Bel 
Tel: +375 29 63 13587
Tel: +375 29 10 51020  

ww.protan.by

CANADA - USA

Protan Toitures Ltée
1250 Avenue de la Station C.P: 142. Shawinigan, Québec, G9N 8K9, Canada
Téléphone: +1 819 691-3080.

Gdiamond@protantoitures.com
www.protantoitures.com

CROATIA / BOSNIA AND HERZEGOVINA

Funda d.o.o.
Bana Josipa Jelačiča 45
10 290 Zapresič
Tel: +385 1 3340 340

www.funda.hr

CZECH REPUBLIC / SLOVAKIA

Izolprotan s.r.o.
Cestici 159, Kostelec nad Orlici, 517 41
Tel: +420 494 661 559

www.protan.cz

 

DENMARK

Protan AS
Hørskætten 5, 2630 Taastrup
Tel: +45 46 59 01 06

www.protan.dk

ESTONIA

Maleko Ltd.
Laki 14A, 10621 Tallinn
Tel: +372 6 644954
Fax: +372 6 644951

www.maleko.ee

FAREOE ISLANDS

S/pf Inntakt
Mjølkarsgøta 20, 180 Kaldbak
Tel: +298 31 59 76

FINLAND

Protan Oy
Koivuhaantie 18, 01510 Vantaa
Tel: +358 (0)207 410 400
Fax: + 358 (0)207 410 410

www.protan.fi

GERMANY

Pls contact us through e-mail:

vertrieb@protan.no

HUNGARY

Ringi Kft.
H-1104 Budapest, Sörgyár u. 49/b
Tel: +36 70 940 7474 - ringhoferjanos@gmail.com - www.protan.com

ICELAND

Limtre Virnet ehf
Borgarbraut 74, 310 Borgarnes
Tel: + 354 412 5300
Fax: + 354 412 5301

www.limtrevirnet.is

IRELAND

Colas Building Products Ltd.
Unit G1, Maynooth Business Campus,
Co Kildare
Tel: +353 16293630
Fax: +353 1 6293703

www.colasbp.ie

LATVIA

Emimar Ltd.
Gaujas 3, LV-1026, Riga
Tel: +371 67555046
Fax: +371 67554991 

protan@emimar.lv 

www.emimar.lv

LITHUANIA

UAB Alternos Statybos
Svitrigailos 31, 03209 Vilnius
Tel: +370 5 2724641
Fax: +370 5 2725318

www.alternosstatybos.lt

NETHERLANDS

Bollen Daksystemen BV
Pijnboomstraat 18, Postbus 240,
5000 AE  Tilburg
Tel: +31 13 5900 950
Fax: +31 13 5900 960

www.bollen.nl

POLAND

Protan Polska Sp. z.o.o., ul.
Radzyminska 129/2, 03-560 Warszawa
Tel: +48 22 825 3703
Fax: +48 22 825 6826 

www.protan.pl

RUSSIA

Protan Rus Ltd.
Novaya st. 5, 143966 Reutov, Moscow
Tel: +7 095 777 61 13 
Fax: +7 095 777 61 13

www.protan-rus.ru
www.pro-plan.su Technical web-site

SLOVENIA

Protan d.o.o.
MDB 2, 8273 Leskovec pri Krskem
Tel: +386 7 488 14 00 
Fax: +386 7 488 14 13

www.protan.si

SWEDEN

Protan AB
Gunnebogatan 32
163 53 Spånga
Tel:  +46 (0)8 564 733 40

www.protan.se

TURKEY

Ahi Evren Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi 
No.252 Maslak, Şişli 34398 İSTANBUL
Tel: +90 212 346 04 65
Fax: +90 212 346 04 66 

www.protantr.com

TURKEY

MARDAV YALITIM VE INAAT MALZEMELERI SAN. VE TIC. A.S.
Bayar Cad. S.M. Fatih Ongul Sk. Odak Plaza
A Blok No:5 Kat:5 Kozyatagi 34742 ISTANBUL
Tel: +90 (216) 571 35 35
Fax: +90 (216) 571 35 45

www.mardav.com

UKRAINE

Protan Ukraine Ltd.
21-606 Moskovsky prospekt, 04073 Kiev
Tel:/Fax: +38 (044) 545 66 23 

www.protan.ua

UNITED KINGDOM

Protan (UK) Ltd.
256 Europa Boulevard Gemini Business Park
Warrington WA5 7TN
Tel: +44 (0)1925 658001
Fax: +44 (0)1925 899688

http://www.protan.co.uk/

Finn en takentreprenør

I kartet nedenfor finner du din lokale takentreprenør. Blå pinner er Protans egeneide takentreprenører. Oransje pinner er autoriserte takentreprenører. Du kan søke i kartet eller bruke listen og filtrere på fylke eller kommune for å finne din takentreprenør.

Søk

Protan Torgersen & Høgseth

Protan Torgersen & Høgseth

Bjørnerudveien 12A 1266 Oslo Norge 22 57 25 14 einar.hogseth@protan.no http://www.protan.no

Kontaktperson: Einar Høgseth, Daglig leder

Einar Høgseth

22 57 25 14 einar.hogseth@protan.no