Kontakt oss

P.O. Box 420 Brakerøya 
NO-3002 Drammen
Norway

Bachesvei 1 
NO-3413 Lier
Norway

Tel: 32 22 16 00

Email: protan@protan.no

Salgsdirektør Tak og Membraner

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

+47 970 32 438

frank.utheim@protan.no

Teknisk Salg

Bjørn Nordseth

Salgssjef, Tak og Membraner

+47 900 10 087

bjorn.nordseth@protan.no

Knut Bratland

Teknisk Salg Vest, Tak og Membraner

94 00 53 28

knut.bratland@protan.no

Tone Olafsrud

Teknisk Salg Øst/Sør, Tak og Membraner

94 02 56 04

tone.olafsrud@protan.no

Salg

Vidar Becher

KAM Øst/Fag og Kursansvarlig, Tak og Membraner

47 48 86 71

vidar.becher@protan.no

Egil Egseth

KAM Midt/Nord, Tak og Membraner

90 55 64 29

egil.egseth@protan.no

Øyvind Olsen

KAM Sør/Vest, Tak og Membraner

90 86 34 28

oyvind.olsen@protan.no

Terje Lyshaug

KAM Industri, Tak og Membraner

90 74 04 24

terje.lyshaug@protan.no

Einar Nessæther

Salgsansvarlig SMB, Tak og Membraner

90 29 78 00

einar.nessaether@protan.no

Kundesenter

Bente Wittingsrud

Kundeordrebehandler

32 22 16 65

bente.wittingsrud@protan.no

Ivar Skistad

Kundeordrebehandler

32 22 16 14

ivar.skistad@protan.no

Cecilie Ørpen Nilsen

Kundeordrebehandler

32 22 16 42

cecilie.nilsen@protan.no

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Produkt, Marked og kommunikasjon
Ledelse og drift

Arne Aamodt

Teknisk Fagansvarlig, Protan Entreprenør

91 39 48 00

arne.aamodt@protan.no

Salg

Frank Utheim

Salgsdirektør Tak, Membraner og Tekniske tekstiler

+47 970 32 438

frank.utheim@protan.no

Even Hytten

Salgssjef Tekniske Tekstiler

92 01 32 89

even.hytten@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38

emma.lillegard@protan.no

Marked

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80

sven.ove.bakke@protan.no

Olav Haugerud

Environmental and Technical Manager

959 42 324

olav.haugerud@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765

nina.lindseth@protan.no

Leder Ventiflex

Pål Fossum

Manager Ventiflex

+47 94 00 62 59

pal.fossum@protan.no

Salg

Rolf Gunnar Halvorsen

Technical Sales Manager

+47 90 64 77 73

rolf.halvorsen@protan.no

Audun Bergsholm

Salgssjef Ventiflex Norge og Sverige

+47 92 61 10 81

audun.bergsholm@protan.no

Audun Bergsholm

Salgssjef Norge og Sverige

+47 92 61 10 81

audun.bergsholm@protan.no

Kundesenter

Heidi Hagen Låker

Leder Kundesenter

99 38 44 86

heidi.hagen.laker@protan.no

Asta Poteliunaite

Kundeordrebehandler Ventiflex

32 22 16 37

asta.poteliunaite@protan.no

Britt Haahr Auensen

Seniorrådgiver Kundesenter

32 22 16 59

britt.auensen@protan.no

Emma Lillegård

Kundeordrebehandler

32 22 16 38

emma.lillegard@protan.no

Marked

Sven Ove Bakke

Marketing & Communications Manager

+47 91 82 89 80

sven.ove.bakke@protan.no

Nina Skarre Lindseth

Marketing Project Manager

416 17 765

nina.lindseth@protan.no

AUSTRIA

Euressa Trading Handels G.m.b.H.
Tel: +43 664/84 78 445
Tel: +43 664/84 78 486

office@euressa.at

www.euressa.at

BELGIUM

ADW nv
Bedrijvenlaan 13, B-9080 Lochristi (Gent)
Tel.: +32 9 238 14 00

www.adw.be

 

Adidak nv
Atealaan 33, B-2270 Herenthout (Herentals)
Tel.: +32 14 22 28 10

www.adidak.be

 

SPRL Aditoit
Rue Léopold Genicot 18 (Z.I. Noville-les-Bois)
B-5380 Fernelmont. (Namur)
Tel.: +32 81 26 34 42

www.aditoit.be

CANADA - USA

Protan Toitures Ltée
1250 Avenue de la Station C.P: 142. Shawinigan, Québec, G9N 8K9, Canada
Téléphone: +1 819 691-3080.

Gdiamond@protantoitures.com
www.protantoitures.com

CZECH REPUBLIC / SLOVAKIA

Izolprotan s.r.o.
Cestici 159, Kostelec nad Orlici, 517 41
Tel: +420 494 661 559

www.protan.cz

 

DENMARK

Protan AS
Gunnar Clausens Vej 6
8260 Viby J
Tel: +45 40 52 52 92

www.protan.dk

ESTONIA

Maleko Ltd.
Laki 14A, 10621 Tallinn
Tel: +372 6 644954
Fax: +372 6 644951

www.maleko.ee

FAREOE ISLANDS

I-Tak
á Hjalla 6

FO-188 Hoyvík

Faero Islands

Tel: +298 22 59 77

FINLAND

Protan Oy
Ratatie 11 (4 krs)
01300 Vantaa
Finland

Tel: +358 (0)207 410 400

www.protan.fi

GERMANY

Pls contact us through e-mail:

vertrieb@protan.no

HUNGARY

Ringi Kft.
H-1104 Budapest, Sörgyár u. 49/b
Tel: +36 70 940 7474 - ringhoferjanos@gmail.com - www.protan.com

ICELAND

Kíma ehf.
Engjasel 74

+ 354 618 18 36

+ 354 660 85 66

kima@kimaehf.is

IRELAND

Moy Materials Ltd

Unit K, South City Business Park

Whitestown Way

Tallaght

Dublin 24

D24 PE83

info@moymaterials.com

Tel: +353 1 463 3900

LATVIA

Emimar Ltd.
Gaujas 3, LV-1026, Riga
Tel: +371 67555046
Fax: +371 67554991 

protan@emimar.lv 

www.emimar.lv

LITHUANIA

UAB Alternos Statybos
Svitrigailos 31, 03209 Vilnius
Tel: +370 5 2724641
Fax: +370 5 2725318

www.alternosstatybos.lt

NETHERLANDS

Bollen Daksystemen BV
Pijnboomstraat 18, Postbus 240,
5000 AE  Tilburg
Tel: +31 13 5900 950
Fax: +31 13 5900 960

www.bollen.nl

POLAND

Protan Polska Sp. z.o.o., ul.
Radzyminska 129/2, 03-560 Warszawa
Tel: +48 22 825 3703
Fax: +48 22 825 6826 

www.protan.pl

RUSSIA

Protan Rus Ltd.
Novaya st. 5, 143966 Reutov, Moscow
Tel: +7 095 777 61 13 
Fax: +7 095 777 61 13

www.protan-rus.ru
www.pro-plan.su Technical web-site

SLOVENIA

Protan d.o.o.
MDB 2, 8273 Leskovec pri Krskem
Tel: +386 7 488 14 00 
Fax: +386 7 488 14 13

www.protan.si

SWEDEN

Protan AB
Gunnebogatan 32
163 53 Spånga
Tel:  +46 (0)8 564 733 40

www.protan.se

TURKEY

AR4
Dudullu Cd. No: 23-25B Brandium Rezidans R2
Blok K:24 D:224  34750 Atasehir/Istanbul
Tel: +90 850 888 0 274
Fax: +90 (216) 504 7 274

www.ar4.com.tr

UKRAINE

Protan Ukraine Ltd.
21-606 Moskovsky prospekt, 04073 Kiev
Tel:/Fax: +38 (044) 545 66 23 

www.protan.ua

UNITED KINGDOM

Protan (UK) Ltd.
256 Europa Boulevard Gemini Business Park
Warrington WA5 7TN
Tel: +44 (0)1925 658001
Fax: +44 (0)1925 899688

http://www.protan.co.uk/

Finn en takentreprenør

I kartet nedenfor finner du din lokale takentreprenør. Blå pinner er Protans egeneide takentreprenører. Oransje pinner er autoriserte takentreprenører. Du kan søke i kartet eller bruke listen og filtrere på fylke eller kommune for å finne din takentreprenør.

Søk

Arendal Takservice AS

Arendal Takservice AS

Trimveien 12 4848 Arendal Norge 95 19 85 94 takservice@nsn.no http://www.arendal-takservice.no

Kontaktperson: Geir Johannesen

Geir Johannesen

95 19 85 94 takservice@nsn.no